• Léto - podkategorie
  • Zima - podkategorie
  • Zábava - podkategorie
Úvod > Aktivity > Sjezdové lyžování

Sjezdové lyžování ve Špindlerově Mlýně

Pro sjezdové lyžování na horách v Čechách opravdu nenajdete lepší lokalitu. Špindlerův Mlýn je jediné místo v České republice, kde sníh vydrží až do dubna.

Skiareál Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 26 km sjezdových tratí, z kterých je 85 % možno v případě nepříznivých sněhových podmínek technicky zasněžit. Pro začátečníky a rodiny s dětmi je velmi vhodný areál Horní Mísečky, který nabízí čtyři lyžařské vleky, vždy kvalitně upravené sjezdovky a snowpark určený snowboardistům.

Snowboarding a sjezdové lyžování - skiareál Medvědín a Svatý Petr jsou v blízkosti našeho pensionu

Oba areály nabízí kvalitní, technicky zasněžované a denně upravované sjezdové tratě pro náročné lyžaře i začátečníky. Zdejší sjezdové tratě jsou co do délky převýšení i úpravy nejkvalitnější v rámci celé ČR

Informace o provozu lyžařských vleků, stavu lyžařských, běžeckých tratí, snowparcích, cenách jízdenek a další užitečné rady pro zimní návštěvníky naleznete na www.skiareal.cz.

Přímo pod naším pensionem je krásný dětský vlek a snowtubingpark - kde si můžete vyzkoušet divokou jízdu ledovým korytem na nafouknutých pneumatikách. Lyžařská škola pro naše nejmenší lyžaře nebo začátečníky zde funguje už několik let. Příjemní instruktoři se budou Vašim dětem ochotně věnovat. U vleku stojí stánek s občerstvením a poctivým svařáčkem...

Snowboarding

Snowboardisté mají možnost využít jednoho ze snowboardových parků ve Špindlerově Mlýně, které jsou součástí skiareálu:

  • Burton Snowpark Svatý Petr
  • Burton Easy Park Hromovka
  • Snowpark Horní Mísečky

Sáňkařská dráha

Snow& fun
4 kilometrová jízda na saních

Lyžařské školy

Lyžařské školy

Doporučujeme:

Bedřichov 157
Špindlerův Mlýn

+420 602 628 045
info@valon.cz

© 2024 Pension Aspen. Vytvořilo ANAWE